OBM

Bölgenin En deneyimli ve En güçlü Takımı olmak sorumluluk gerektirir. bu bilinç ile siz değerli dostlarımıza verdiğimiz hizmet ve aldığımız sorumluluğun farkındayız. daha fazlası için iç ve dışta sürekli yenilenmekteyiz. Bizimle kalın güncelliğinizi koruyun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Adres: Reşatbey Mahallesi, 62013. Sk
    (15. Sk.), 01120 Seyhan/Adana/Türkiye
  • Telefon: +90-322-453-1156
  • Email: info@obm.com.tr

Biz Kimiz?

OBM BÜRO MAKİNELERİ SARF MALZ.SATIŞ VE BAKIM SERVİSİ 1997 yılında adanada Canon ürünlerinin distribütörü HESMAK A.Ş. bünyesinden çıkan personel tarafından canon marka ürünlerin satış ve teknik hizmetlerini Adana ili ve çevre illerde devam ettirmek üzere kurulmuştur.

Hizmet kalitesini ve makine parkını büyüterek kendi çalışma bölgesinde söz sahibi olmuştur.Bu referans ile, Adana çevresindeki illere de hizmet kalitesini taşımayı başarmıştır. Tasarım ve Reklam dünyasına ilk olarak lazer dijital baskı makineleri ile hizmet veren OBM daha sonraki yıllarda Canon imagePROGRAPH serisi yüksek baskı kalitesi veren geniş format iç mekan makinelerini de sektörün kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

Misyonumuz

Herzaman Daima Daha ileriye..

Üstlendiğimiz iş ve projelerin müşterilerimize en yüksek değer ya da memnuniyet sağlamasını gerçekleştirmek için, en yeni ve en mükemmel teknolojileri kullanmak. ‘Farklı beklentilere farklı çözümler’ yaklaşımıyla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.

Vizyonumuz

Kalite odaklı Bakış açımız

Aktif olduğumuz bölge içerisinde, sunduğumuz Büro Makineleri otomasyon hizmetlerinde sektöre yön veren, saygın, güvenilir ve etkin kuruluş olarak; en zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak, zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak, çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek, hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet gücümüzü arttırmak için yenilikleri kullanmak.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kalite Politikamız

Sunduğumuz ofis ürünleriyle insanların yaşamını kolaylaştırmak, ürünlerimizin kalitesini ve üstün hizmet anlayışını müşterilerimize en etkin biçimde sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

İş Dünyası Yazıcıları

  • Ofis Yazıcıları
  • Tarayıcılar
  • Geniş Format Yazıcılar
  • Tabaka Dijital Baskı Makineleri

Size Uygun Cihacı Seçmekte zorlanıyor iseniz, Size rehberlik etmek için Ofisimizde bekliyor olacağız...


Daha Fazlası ve Yeni Teklifler için? İletişim Kurun »